O mnie

Sprawię,
by Twoje pożywienie było lekarstwem,
a lekarstwo pożywieniem.

fbt

CZEŚĆ, bardzo mi miło, że tutaj jesteś!!!

Nazywam się Grażyna Kołodziej,
jestem dietetykiem od 2014 roku. Ukończyłam studia wyższe ze specjalizacją dietetyk kliniczny, uzyskując tytuł magistra. Mogę Ci również pomóc jako dietetyk sportowy, psychodietetyk oraz coach dietetyczny/ coach żywieniowy.
Na co dzień pracuję jako dietetyk w Krapkowicach. Na podstawie swojego wykształcenia i doświadczenia pomogę Ci w takich sferach jak: dietoterapia chorób, redukcja masy ciała (odchudzanie), dietetyka sportowa, dietetyka pediatryczna, dietetyka geriatryczna, dietoterapia zaburzeń odżywiania.
Swoich pacjentów mam w całej Polsce, a także poza jej granicami. Współpracujemy stacjonarnie oraz on-line. Na co dzień zapraszam Cię do miejsca, które stworzyłam z myślą o moich pacjentach:
Poradnia Dietetyczna GRAVITAMED w Krapkowicach.
Dlatego nie ma wymówek – działamy!

Aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość moich usług, stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe będąc aktywnym uczestnikiem szkoleń i konferencji w swojej dziedzinie. 

Swoją wiedzę opieram na dowodach naukowych, które śledzę na bieżąco, a także jestem autorem kilku takich artykułów. 

Do lektury jednego z nich zachęcam Cię już dziś: 

Na co dzień z powodzeniem zajmuję się takimi dziedzinami jak profilaktyka i dietoterapia chorób dietozależnychW szczególności pomagam pacjentom, którzy potrzebują pomocy z zakresu: dietoterapia chorób tarczycy, układu pokarmowego, układu moczowego (nerek) oraz chorób cywilizacyjnych (choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, insulinooporność).

Ponadto stały element mojej pracy stanowi profilaktyka oraz leczenie nadwagi i otyłości. Dieta redukcyjna i odchudzanie to terapie, które z powodzeniem przeprowadzam od wielu lat. Pomogę Ci także podczas dietetycznego przygotowania do oraz po operacji bariatrycznej.

Swoimi dietami wspomagam także leczenie alergii, niedokrwistości, trądziku, PCOS, endometriozy, dny moczanowej, depresji i innych.

Nasza konsultacja dietetyczna może odbyć się w miejscowości Krapkowice (gabinet dietetyczny) oraz m.in. Gogolin, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Prudnik, Strzelce Opolskie, Prószków, Głogówek i całe województwo opolskie (wizyta domowa).

mgr Grażyna Kołodziej
dietetyk kliniczny
dietetyk sportowy
coach żywieniowy psychodietetyk
KRAPKOWICE

Poradnia Dietetyczna GRAVITAMED
ul. Opolska 31 F
47-300 Krapkowice

Godziny:
pn – pt 9:00 – 18:00
sb 9:00 – 13:00

Z przyjemnością współpracuję z osobami dorosłymi, jak również z dziećmi i młodzieżą.
Częścią mojej satysfakcjonującej pracy jest także żywienie osób w wieku podeszłym – w tym żywienie kliniczne. Pozytywne efekty uzyskuję również podczas współpracy z kobietami ciężarnymi i w trakcie laktacji,
a także z osobami o zwiększonej aktywności fizycznej oraz wegetarianami.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do mnie

W mojej pracy pomaga mi zamiłowanie do gotowania, które pochłania mnie od wieku nastoletniego. 

Z przyjemnością dzielę się znanymi mi od dawna przepisami oraz bez trudu tworzę, modyfikuję i udoskonalam nowe receptury, tak by Twoja dieta była smaczna i zdrowa.

To co, do dzieła 😊

Dziś jest najlepszy dzień, by zacząć !!!

Masz pytania?
Napisz