Dietetyczne Warsztaty Kulinarne

„Bo Twoje zdrowie zaczyna się w kuchni...

Nie wiesz jak się zabrać za swoją dietę?

Chcesz promować zdrowy styl życia w swojej firmie lub szkole?

Warsztaty dietetyczne są właśnie dla Ciebie !!!

WARSZTATY KULINARNE:

Wybierz interesujący Cię warsztat
i zgłoś się jeszcze dziś !

*Ilość miejsc ograniczona.

Indywidualny dobór
tematu warsztatów
dla grup prywatnych.

Każdy uczestnik do dyspozycji otrzyma kompletny zestaw produktów, narzędzi i urządzeń niezbędnych do udziału w warsztatach.

W cenę wliczony jest koszt produktów oraz napoje.
Przygotowane dania można zabrać na wynos (pojemniki wliczone są w cenę).

Warsztaty praktyczne poprzedzone są częścią teoretyczną. Dla uczestników materiały dodatkowe i dieta z zakresu realizowanego tematu.

Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia oraz pomaganie we wrażaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Uczymy jak zdrowo jeść i gotować, dlatego wszystkie przygotowywane u nas dania opierają się na zasadach zdrowego żywienia.

WARSZTATY W GRUPACH OTWARTYCH

Zadbaj o swoje zdrowie spędzając miło czas w świetnym towarzystwie, pod czujnym okiem specjalisty…

Warsztaty odbywają się stacjonarnie w naszym lokalu, w niewielkich grupach. Zajęcia realizowane są zgodnie z grafikiem. Uczymy jak zdrowo jeść i bez problemów realizować poszczególne diety. 

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach – teoretycznym i praktycznym. Część teoretyczna prowadzona jest przez magistra dietetyki klinicznej, w części szkoleniowej wyposażonej w sprzęt multimedialny. Wykład pozwala poznać od podstaw realizowany temat i zasady poszczególnych diet. Czas trwania części szkoleniowej to 30-60 min. Część praktyczna odbywa się w naszej przestronnej kuchni i za każdym razem udowadnia, iż każda dieta może być niezwykle smaczna i absolutnie nigdy nie jest nudna.

 

Akademia Młodego Dietetyka organizowana jest dla dzieci w wieku >6 lat. Dzieci 6-10 l. biorą udział w zajęciach wraz z opiekunem. 

Minimalna ilość uczestników warsztatów to 4/5 osób. W przypadku zebrania niedostatecznej ilości uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu warsztatów. 

Na warsztaty zabieramy ze sobą obuwie na płaskiej podeszwie !!!

 

Ilość uczestników: 4 – 10 osób

Czas trwania: 1,5 – 4,5 godz. 

Koszt: od 100 zł/ osoba

Cena zawiera: Wykład prowadzony przez mgr dietetyki klinicznej, zajęcia kulinarne, produkty spożywcze, napoje (kawa, herbata, woda), opakowania na wynos. Podczas zajęć każdy z uczestników otrzyma do dyspozycji niezbędne narzędzia i urządzenia kuchenne niezbędne do realizacji zajęć. Zapewniamy środki ochrony osobistej: płyn dezynfekcyjny, fartuch kuchenny oraz rękawiczki ochronne. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw przepisów realizowanych w trakcie warsztatów oraz materiały dodatkowe z prezentacji. Dla dzieci przewidziane są certyfikaty. 

Podczas każdych zajęć istnieje możliwość zakupu zaleceń indywidualnych i/lub diety z realizowanego tematu, w promocyjnych cenach. 

Dla uczestników warsztatów – konsultacja dietetyczna w cenie 69 zł i darmowa analiza składu ciała.

Sprawdź terminy warsztatów:

WARSZTATY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Połącz przyjemne z pożytecznym… 

Zaproś swoich znajomych do Fit Cooking i wspólnie przygotujcie Wasze przyjęcie. Wybierz spotkanie pełne pozytywnych wrażeń i pod okiem naszego specjalisty ugotujcie Wasze ulubione potrawy. Z nami zorganizujesz swoje urodziny, imieniny czy inne spotkania towarzyskie. Również młodsi uczestnicy będą się świetnie bawić wspólnie gotując w kuchni. 

Do wspólnego gotowania zapraszamy również pary, na randkę z afrodyzjakami 😉

Tematy warsztatów kulinarnych dla grup: kuchnia włoska, kuchnia grecka, kuchnia azjatycka, Fit Fast Food, Super Food’s Party.

*Inne tematy – do ustalenia.

 

W przypadku grup dziecięcych: wymagany wiek: min. 6 lat, konieczna jest obecność opiekunów w ilości 1 opiekun/ 3 dzieci. 

Minimalna ilość uczestników warsztatów to 4 osoby. 

Na warsztaty zabieramy ze sobą obuwie na płaskiej podeszwie !!!

 

Ilość uczestników: 4 – 12 osób

Czas trwania: 2 – 3 godz.

Koszt: od 100 zł/ osoba

Cena zawiera: warsztaty kulinarne, produkty spożywcze, napoje (kawa, herbata, woda), opakowania na wynos. Podczas zajęć każdy z uczestników otrzyma do dyspozycji niezbędne narzędzia i urządzenia kuchenne niezbędne do realizacji zajęć. Zapewniamy środki ochrony osobistej: płyn dezynfekcyjny, fartuch kuchenny oraz rękawiczki ochronne. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw przepisów realizowanych w trakcie warsztatów. Dla dzieci przewidziane są certyfikaty.  

Dla uczestników warsztatów – konsultacja dietetyczna w cenie 69 zł i darmowa analiza składu ciała.

Sprawdź również nasze zajęcia indywidualne:

WARSZTATY DLA FIRM

Zdrowe nawyki w firmie = kreatywny, pełen energii zespół = nowe rozwiązania = rozwój firmy

Promuj zdrowy styl życia i nawyki żywieniowe w swojej firmie !!! Zwiększ wydajność swoich pracowników dbając o ich energię do działania, pamięć i koncentrację.

Teoretyczno – praktyczne spotkania, dzięki którym osiągniecie wiedzę i umiejętności z zakresu zdrowia i zdrowego stylu życia. Motywujące warsztaty, które skutecznie pomogą wam wdrożyć zdrowe nawyki przekładające się na ogólne samopoczucie i stan psychofizyczny organizmu. Dzięki tematycznym szkoleniom prowadzonym przez magistra dietetyki klinicznej uzyskacie rzetelną wiedzę jak dzięki właściwej diecie poprawić pamięć i koncentrację, jak przeciwdziałać chronicznemu zmęczeniu czy poprawić swój stan psychofizyczny. 

Warsztaty odbywają się stacjonarnie, w niewielkich grupach. Zajęcia realizowane są zgodnie z wybranym przez uczestników tematem (lista dostępna u organizatora).

Wszystkie warsztaty odbywają się w dwóch blokach – teoretycznym i praktycznym. Część teoretyczna prowadzona jest przez magistra dietetyki klinicznej, w części szkoleniowej wyposażonej w sprzęt multimedialny. Wykład pozwala poznać ogólne zasady realizowanego tematu. Czas trwania części szkoleniowej to  min. 60 minut. Część praktyczna odbywa się w naszej przestronnej kuchni i pokazuje możliwości przełożenia teorii na praktykę, m.in. jak połączyć pracę ze zdrowym odżywianiem. 

 

Minimalna ilość uczestników warsztatów to 4 osoby. 

Na warsztaty zabieramy ze sobą obuwie na płaskiej podeszwie !!!

 

Ilość uczestników: 4 – 12 osób

Czas trwania: powyżej 2 godz. 

Ceny: od 100 zł/ osoba

Cena zawiera: Wykład prowadzony przez mgr dietetyki klinicznej, zajęcia kulinarne, produkty spożywcze, napoje (kawa, herbata, woda), opakowania na wynos. Podczas zajęć każdy z uczestników otrzyma do dyspozycji niezbędne narzędzia i urządzenia kuchenne niezbędne do realizacji zajęć. Zapewniamy środki ochrony osobistej: płyn dezynfekcyjny, fartuch kuchenny oraz rękawiczki ochronne. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw przepisów realizowanych w trakcie warsztatów oraz materiały dodatkowe.

Podczas każdych zajęć istnieje możliwość zakupu zaleceń indywidualnych i/lub diety z realizowanego tematu, w promocyjnych cenach. 

Dla uczestników warsztatów – konsultacja dietetyczna w cenie 69 zł oraz darmowa analiza składu ciała.

Sprawdź również nasze zajęcia indywidualne:

WARSZTATY DLA SZKÓŁ

Czym skorupka za młodu nasiąknie….

Warsztaty odbywają się w szkole lub w naszej kuchni. Zajęcia realizowane są z zakresu zdrowego stylu życia i odżywiania.

Warsztaty odbywają się do wyboru: w jednym lub dwóch blokach – teoretycznym lub teoretyczno – praktycznym. Część teoretyczna prowadzona jest przez magistra dietetyki klinicznej, w szkole lub części szkoleniowej naszego lokalu wyposażonej w sprzęt multimedialny. Wykład ma na celu promocję zdrowego stylu życia i odżywiania wśród dzieci. Czas trwania części wykładowej to 45-60 min. Część praktyczna odbywa się w naszej przestronnej kuchni i za każdym razem udowadnia, iż zdrowe odżywianie może być niezwykle smaczne, przekonując do tego również dzieci. 

Ilość uczestników: indywidualnie

Czas trwania: 2 – 3 godz. 

Ceny: ustalane indywidualnie

Cena zawiera: Wykład prowadzony przez mgr dietetyki klinicznej, zajęcia kulinarne, produkty spożywcze, opakowania na wynos. Podczas zajęć każdy z uczestników otrzyma do dyspozycji niezbędne narzędzia i urządzenia kuchenne niezbędne do realizacji zajęć. Zapewniamy środki ochrony osobistej: płyn dezynfekcyjny, fartuch kuchenny oraz rękawiczki ochronne. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw przepisów realizowanych w trakcie warsztatów. Możliwość otrzymania certyfikatów.

ZAPISY/ REZERWACJE:

W przypadku warsztatów dla grup konieczna jest rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

ZAPISY: fitcooking.warsztaty@gmail.com

INFORMACJE: 882 064 211, 796 573 590

TREŚĆ WIADOMOŚCI: 

GRUPY OTWARTE: nazwa warsztatów + data, imię i nazwisko uczestnika/-ów, nr telefonu.

GRUPY ZORGANIZOWANE: charakter warsztatów, ilość osób, sugerowany termin, nr telefonu do kontaktu. 

*Po wysłaniu zgłoszenia, nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach otwartych oraz zostaną przesłane informacje o sposobie wniesienia opłaty za udział w spotkaniu. 

**Udział w spotkaniu możliwy jest jedynie po dokonaniu przedpłaty, nie dokonujemy rezerwacji bez wniesienia opłaty.

***Sugerujemy, aby terminy zajęć dla grup zorganizowanych ustalać telefonicznie. 

Miejsce organizacji warsztatów:

ul. Opolska 31 F, 47-300 Krapkowice

Poradnia Dietetyczna GRAVITAMED

*Możliwość organizacji warsztatów i szkoleń w wyznaczonym przez zamawiającego miejscu (szkoły/ firmy).

 

Nr konta (przelew):

ING Bank Śląski: 62 1050 1487 1000 0097 4147 4689

Tytuł: imię i nazwisko + nazwa i data warsztatu

Masz pytania?
Napisz